Technik farmaceutyczny
Praca.farmacja.pl
Tychy
4 d. temu
source : infoPraca

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 2004 roku.

Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie.

Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania.

Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

karierazdrowit obecna jest w social media

  • instagram https : / / www.instagram.com / karierazdrowit /
  • facebook https : / / www.facebook.com / karierazdrowit
  • linkedIn https : / / www.linkedin.com / company / zdrowit
  • obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

    Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system szkoleń
  • udział w rozwojowych projektach indywidualnych
  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wymagania :

  • dyplom technika farmacji
  • ukończony obowiązkowy staż
  • znajomość programu KAMSOFT mile widziana
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • energię do wspólnego realizowania ciekawych projektów
  • Obowiązki :

  • profesjonalna obsługa pacjenta
  • doradzanie i udzielanie rzetelnych informacji pacjentom
  • wykonywanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki
  • Aplikuj