Specjalista ds. BHP oraz Kadr i Płac
xtg
Wrocław, Polska
4 d. temu

Do zespołu XTG S.A. aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalista ds. BHP oraz Kadr i Płac.

Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym (COMARCH)
  • Przygotowanie zestawień i sprawozdań z zakresu obsług kadro-płacowej.
  • Nadzór nad szkoleniami BHP.
  • Kontrola bezpieczeństwa przeciwpożarowego i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w biurach i na magazynie.
  • Udział w ustaleniach okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy.
  • Współpraca z państwowymi organami nadzoru.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia uzupełniające / podyplomowe w zakresie BHP.
  • Min. 2 lata doświadczenie w służbie BHP / PPOŻ.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Mile widziana znajomość programu Comarch.
  • Co oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innych.
  • Szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu.
  • Pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).
  • Praca od poniedziałku do piątku.
  • Zgłoś tę pracę