Elektronik
FACHPRACA
Pyskowice, Poland
2 d. temu

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta-

czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Elektronik

Miejsce pracy : Pyskowice

Obowiązki :

  • Testy oraz naprawa urządzeń elektronicznych (systemy oświetlenia) z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi (multimetr oscyloskop urządzenia do lutowania)
  • czytanie schematów elektrycznych
  • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych testów i napraw
  • Wymagania :

  • wykształcenie średnie techniczne- kierunek elektronika
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektronik (testy, naprawy)
  • umiejętność czytania schematów
  • mile widziane uprawnienia SEP G-1E do KV
  • umiejętność obsługi komputera
  • samodzielność, dyspozycyjność
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (podstawa + premia zadaniowa)
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • pracę od poniedziałku do piątku (godz. 7-15)
  • niezbędne szkolenia
  • pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych