Pracownik Gospodarczy / Porządkowy
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Częstochowa, śląskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Gospodarczy / Porządkowy PRACA od ZARAZ!!!

Miejsce pracy : Warszawa (Targówek)

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel. : 787 096 990

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy :

  • PRACA OD ZARAZ!!!
  • Umowa (17 PLN brutto-godzina)
  • Możliwość pracy na 2 zmiany (6-14;14-22)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek przełożonego
  • Oczekujemy :

  • Chęci do pracy.
  • Mile widziana dostępność od jutra!
  • Zadania :

  • Zbieranie wózków na parkingu. Zbieranie kartonów folii, praca na rampie.
  • Zgłoś tę pracę