Informatyk / Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT
Exorigo-Upos sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Zadania na stanowisku :

  • Lokalne i zdalne wsparcie techniczne dla pracowników
  • Analiza i rozwiązywanie problemów z obszaru oprogramowania i sprzętu biurowego IT
  • Konsultacje techniczne
  • Utrzymywanie wysokiej jakość obsługi
  • Od Kandydatów oczekujemy :

  • Biegłości w obsłudze systemu operacyjnego MS Windows
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office od strony instalacji i konfiguracji
  • Umiejętności szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów
  • Otwartości na drugiego człowieka, wysokiej empatii i kultury osobistej
  • Silnej motywacji do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej
  • Mile widziane będą :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa wiedza o sieciach komputerowych
  • Znajomość obsługi i konfiguracji systemów oraz urządzeń Apple
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kontynuowania kariery w strukturach firmy
  • Aplikuj