MENAGERKA KLUBOWA
Rekrutacja
Sopot, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Motor Napędowy do Klubu! Poszukujemy ogarniętej przywódczyni, która zdecydowanie zapanuje nad naszym rozbrykanym zespołem! Nie musisz mieć doświadczenia, ważne żę masz jaja! Resztą się zajmiemy! Jakie będą Twoje zadania ?

 • realizacja celów sprzedażowych, - zarządzanie zespołem i motywowanie go, - szkolenie barmanek i kelnerek, - kontrola tego co się dzieje na sali, - układanie grafików, - otwieranie i zamykanie zmiany.
 • Co my Oferujemy? - pakiet szkoleń - wysokie zarobki 8 -12 tyś netto / miesięcznie ( Wysokość utargu jak i zarobków na tym stanowisku w głównym stopniu zależy właśnie od Managera) - możliwość rozpoczęcia drogi zawodowej na stanowisku kierowniczym - niezapomnianą przygodę i ciekawą pracę, nie popadniesz w rutynę i wzmocnisz charakter choć wierzę, że już nie musisz! Na co czekasz? Przecież raz się żyje!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku