Konserwator | Technik Utrzymania Obiektu
LSJ HR Group
Szczecin, Polska
4 d. temu

Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej (e-commerce) która jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w regionie, poszukujemy osoby która wesprze jej rozwój i będzie uczestniczyć w dalszych jego etapach.

Wymagania :

Od Kandydata wymagamy :

  • Wykształcenia minimum zawodowego i technicznego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Umiejętności z zakresu prac elektrycznych, hydraulicznych i stolarskich
  • Zdolności manualnych potrzebnych do wykonania różnych napraw budynku, tzw. złota rączka
  • Gotowość do współpracy w zespole i pracy przy różnorodnych projektach
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie II-zmianowym 6 : 00 - 14 : 10, 14 : 10 - 22 : 20
  • Zaangażowania, sumienności i konsekwencji w działaniu
  • W zamian oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dodatkową opiekę medyczną "Medicover"
  • Bezpłatny dojazd do pracy
  • Perspektywę długotrwałej współpracy
  • Darmowe owoce każdego dnia
  • Dobrze wyposażone kuchnie, które są do Twojej dyspozycji
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjną premię za polecenie pracownika
  • Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania!

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331

    Zakres obowiązków :

    Do Twoich obowiązków będzie należało :

  • Codzienna kontrola stanu technicznego obiektu
  • Usuwanie awarii oraz naprawa urządzeń technicznych
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych, elektroenergetycznych i hydraulicznych
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • Współpraca z pozostałą częścią zespołu podczas realizacji projektów
  • Zgłoś tę pracę