Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w j. francuskim
HR Systems Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta firmy o globalnym zasięgu będącej liderem w swojej branży pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds.

sprzedaży i obsługi klienta w języku francuskim Opis stanowiska :

  • Kontakt z klientami z rynku francuskiego oraz sprzedaż produktów
  • Promowanie produktów
  • Dbanie o relację z klientami
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem Wymagania :
  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane
  • Motywacja do rozwoju właśnie w tym obszarze
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru Oferujemy :
  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy
  • Elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do własnych możliwości)
  • Premiowanie dobrych wyników
  • System szkoleń
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
  • o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).