Nauczyciel wspomagający
Przedszkole
Wrocław, Dolnośląskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy nauczyciela wspomagającego dla dziecka z autyzmem (dobrze funkcjonujący) uczęszczającego do grupy przedszkolnej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. Razem z CV prosimy o wysłanie następującej klauzuli : "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących imię, nazwisko, adres, dane kontaktowe, dane wskazane w CV i liście motywacyjnym (o ile został on załączony) przez Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja sp.

z o. o. we Wrocławiu, ul. Krakowska 56-62, zarejestrowany w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-

 • Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000118304, NIP 895-10-01-003, REGON 930368071;
 • dalej zwany jako Ośrodek Kształcenia), w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Ośrodek Kształcenia procedury rekrutacyjnej."

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku