specjalista ds. księgowości
Randstad
Chojnice, Pomorskie
4 d. temu

job description

Pasjonują Cię zagadnienia związane z obszarem księgowości? Cenisz sobie rozwój? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie współpracującej z rynkami zagranicznymi
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego
  • możliwość rozwoju
  • zadania

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, rezerwy)
  • uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • rozliczanie i księgowanie wydatków służbowych pracowników
  • przygotowywanie zestawień / raportów na potrzeby wewnętrzne
  • oczekujemy

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (lub języka angielskiego)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość / controlling)
  • znajomość programu Symfonia będzie zaletą
  • zdolności analitycznego myślenia
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych