Stuttgart po sąsiedzku i SENIOR artysta - Stuttgart, Niemcy
Prestige24h Sp. z o.o. Sp. k.
Warsaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Zlecenie dla osób lubiących artystów i obcowanie ze sztuką Wynagrodzenie : 1300 Euro miesięcznie na rękę Opieka nad : panem (88 lat, 165 cm) Miejscowość : Gerlingen 70839, granicząca ze Stuttgartem Znajomość języka niemieckiego : komunikatywna Zapewniamy transport na i z miejsca zlecenia oraz zakwaterowanie Nr.

ref. zlecenia (podaj przy zgłoszeniu) : AN / 19 / 02 / 042Oferujemy : Lubicie sztukę i artystów? Mamy zlecenie pasujące idealne do Was.

Nasz podopieczny to samotny artysta malarz, wymagający opieki i pomocy w codziennym życiu. Senior jest osobą bardzo miłą, rozmowny i nie konfliktowy.

Lubi prowadzić dyskusje nie tylko o sztuce, ale też porozmawiać na codzienne tematy. Cierpi na przypadłości podeszłego wieku, w tym nadciśnienie i cukrzycę oraz problemy związane z wydolnością serca.

Przebył wylew, ale jest osobą mobilną, poruszająca się przy pomocy rollatora. Jest inkontynencja. Miejscem pracy jest dom jednorodzinny, gdzie dla opiekunki przygotowany jest oddzielny pokój, oraz łazienka.

Jest dostęp do Internetu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i postaw na agencję uczciwie przedstawiającą zlecenie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku