Kontroler Jakości / montaż - wiązki elektryczne
Exact Systems Sp. z o.o.
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

ZE WZGLĘDU NA ZNIESIENIE OBOSTRZEŃ WYJAZD MOŻLIWY BEZ WYKONYWANIA TESTU ORAZ BEZ KWARANTANNY PO PRZYJEŹDZIE!Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kontroler Jakości.

Lokalizacja : Niemcy - KoloniaZAKRES OBOWIĄZKÓW : - prace montażowe przy okablowaniu i wiązkach elektrycznych wykorzystywanych przy produkcji autobusów.

OFERUJEMY : - współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami do ZUSu stawka podstawowa 11,79 € brutto / h,- możliwość zaliczkowania po przepracowanym tygodniu,- bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,- zwrot kosztów dojazdu (0,15€ / km),- dla zainteresowanych możliwość przyspieszenia szczepienia COVID-19 (szczepienie nie jest obowiązkowe do wyjazdu),NASZE OCZEKIWANIA : - doświadczenie zawodowe w pracy przy wiązkach elektrycznych, - mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowiskach : mechanik, elektromechanik, elektryk,- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, - prawo jazdy kat. B + własny samochód.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku