E-Commerce Manager
Antal Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
1 d. temu

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa z siedzibą w Gańsku poszukujemy osoby na stanowisko E-Commerce Manager'a.

OPIS STANOWISKA :

  • analiza rynku i konkurencji, identyfikacja grupy docelowej, co stanowi podstawę strategii marketingowej , komunikacji z klientami i procesów sprzedażowych;
  • monitorowanie analityki internetowej dane dotyczące ruchu na stronie, zachowań i preferencji użytkowników pozwalają na lepsze zrozumienie swojego biznesu i wdrażanie efektywniejszych rozwiązań;
  • opracowywanie i wdrożenie strategii SEO i SEM;
  • Marketing Automation oraz Newsletter;
  • Opracowanie strategii i wdrożenie podejścia do różnych rynków - również rynki Europejskie ;
  • opracowanie i wdrożenie strategii pozycjonowania produktów, prezentacji produktów i copywritingu;
  • nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce, rozwijanie platformy e-sklepu dostosowanej do potrzeb klientów i pozwalającej na optymalizację procesów oraz sprzedażowych , współpraca z zespołem odpowiadającym za techniczne kwestie;
  • koordynacja działań wszystkich specjalistów tworzących zespół e-commerce;
  • nadzorowanie budżetu;
  • rozwijanie zespołu e-commerce, m.in. przyjmowanie i szkolenie nowych pracowników.
  • KOMPETENCJE KLUCZOWE :

  • Doświadczenie w zarządzaniu witryną e-commerce (5 lat), szczególnie B2C;
  • Kompetencje managerskie konieczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • Praca na rynkach zagranicznych
  • Silna orientacja biznesowa i świadomość komercyjna;
  • Umiejętność strategicznego planowania;
  • Doświadczenie w zarządzaniu i opracowywaniu strategii w celu zwiększenia ruchu i współczynników konwersji (SEM / SEO);
  • Biegły angielski;
  • Doskonałe zrozumienie projektowania stron internetowych;
  • Monitorowanie analityki webowej oraz analizy wewnętrznych źródeł danych.
  • OFERUJEMY :

  • Atrakcyjne wynagordzenie
  • Pracę w jednej z najprężniej rozwijających się firm w Polsce
  • Premie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Multisport
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl