Nauczyciel j. angielskiego w przedszkolu i żłobku
Adler AVP Sp. z o.o.
Wrocław
2 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, właściciela nowoczesnych przedszkoli dwujęzycznych, poszukujemy obecnie pracowników na stnowisko :

Nauczyciel j. angielskiego

Do obowiązków zatrudnionej osoby należą :

  • prowadzenie zajęć autorskim programem nauczania j. angielskiego
  • przygotowywanie planów pracy i scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych
  • opieka nad grupą wspólnie z nauczycielem polskojęzycznym
  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola
  • współpraca z rodzicami poprzez : udział w zebraniach z rodzicami, udział w spotkaniach indywidualnych, organizowanie zajęć otwartych
  • Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - pedagogiczne lub filologiczne z kwalifikacjami pedagogicznymi (opcjonanie w trakcie studiów)
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • umiejętność nauczania dzieci z pasją
  • energia, optymizm, umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy

  • praca w nowoczesnej dwujęzycznej placówce edukacyjnej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • profity pozapłacowe - OkSystem, ubezpieczenie na życie i NNW
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych