Broker Specjalista w Dziale Klienta Strategicznego
MARSH & MCLENNAN COMPANIES, INC.
Warsaw - Jerozolimskie
5 d. temu

Company : Marsh

Description :

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Zatrudniamy około 30 000 pracowników, którzy aktywnie ze sobą współpracują, obsługując Klientów z różnych sektorów gospodarki w 130 krajach na świecie.

W Polsce zatrudniamy 130 pracowników w tym ponad 100 Brokerów Ubezpieczeniowych - pracujących w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Jako Grupa MMC, już trzeci raz z rzędu zajęliśmy I miejsce w rankingu największych brokerów ubezpieczeniowych na świecie , przygotowanym przez Business Insurance oraz Best’s Review (2018).

W 2019 roku zajęliśmy 1 miejsce w rankingu brokerów ubezpieczeniowych w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

biuro w Warszawie)

Zakres zadań obejmuje m.in :

  • Utrzymanie i budowa długotrwałych relacji z klientami strategicznymi
  • Sprzedaż usług brokerskich oraz inicjowanie działań biznesowych w kierunku
  • pozyskania nowych klientów

  • Analizę i zrozumienie potrzeb biznesowych klienta w celu identyfikacji ryzyka ubezpieczeniowego
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oferty dla Klienta
  • Prowadzenie szkoleń
  • Obsługa programów ubezpieczeń
  • Współpraca z centrami wsparcia biznesu
  • Oczekujemy :

  • Wyższego wykształcenia (tytuł licencjata lub magistra - preferowane kierunki : ekonomia, finanse lub prawo)
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego uzyskanego w firmie brokerskiej lub TU w obszarze ubezpieczeń majątkowych
  • Licencji Brokera Ubezpieczeniowego lub gotowości do jak najszybszego jej uzyskania
  • Znajomości rynku oraz produktów oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, w tym negocjacyjnych
  • Orientacji na cele i sprzedaż, przedsiębiorczości i zaangażowania
  • Umiejętności budowania i utrzymywania długookresowych relacji z klientami
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiego poziomu niezależności oraz odpowiedzialności
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Oferujemy :

  • Pracę w przyjaznym środowisku, w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Możliwość dołączenia do zgranego zespołu doradzającego klientom strategicznym
  • Korzystanie ze współpracyz kolegami z rynków międzynarodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, a w perspektywie wyboru specjalizacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych i pozapłacowych (w tym : wysokiej klasy opiekę medyczną dla pracownika i członków jego rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową MasterCard, dofinansowanie karty sportowej i kursów językowych, możliwość udziału w szkoleniach zawodowych), możliwość pracy z domu
  • Atrakcyjną lokalizację biura (centrum Warszawy)
  • Marsh & McLennan Companies and its Affiliatesare EOE Minority / Female / Disability / Vet / Sexual Orientation / Gender Identity employers.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych