Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych
Komatsu Poland
PL
3 d. temu
source : EMPREGO

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn wykorzystywanych w budownictwie, górnictwie odkrywkowym i przemyśle.

Jesteśmy dystrybutorem czołowych marek : japońskich maszyn budowlanych Komatsu, kruszarek i przesiewarek Terex-Finlay oraz niemieckich maszyn przeładunkowych Sennebogen.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko : Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych miejsce pracy : Wrocław nr referencyjny : FM-

Wrregion odpowiedzialności - województwo dolnośląskie TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU : Praca w serwisie mobilnym i wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego Komatsu i Sennebogen u klienta,Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami w regionie,Kreowanie pozytywnego wizerunku marki Komatsu i Sennebogen na rynku.

SZUKAMY CIEBIE JEŻELI : Posiadasz doświadczenie w pracy w serwisie maszyn w branży budowlanej lub pokrewnej,Posiadasz wykształcenia min.

średnie (preferowane kierunki techniczne),Dobrze znasz układy mechaniczne, budowę maszyn i urządzeń przemysłowych,Posiadasz umiejętność czytania schematów technicznych (elektrycznych i hydraulicznych),Jesteś mobilny i dyspozycyjny,Posiadasz prawo jazdy kat B.

MY OFERUJEMY : umowa o pracępracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmiesystem premiowy powiązany z Twoimi zadaniaminiezbędne narzędzia pracyszkolenia rozwijająceprywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodzinykartę Multisportpakiet socjalnyOsoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres : rekrutacja komatsupoland.

plW tytule maila prosze podać nr referencyjny.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Komatsu Poland Sp z o.

o.(Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Komatsu Poland Sp z o.

o.danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info komatsupoland.

pl.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcyTwoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem info komatsupoland.pl

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku