Szpital Mazowiecki zatrudni Terapeutę SI
Szpital Mazowiecki w Garwolinie Sp. z o.o.
Garwolin, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Szpital Mazowiecki w Garwolinie Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko : Terapeuta integracji sensorycznej Miejsce pracy : Garwolin Od kandydatów oczekujemy : - wykształcenia kierunkowego uprawniającego do prowadzenia terapii integracji sensorycznej ( certyfikat lub studia podyplomowe w tym zakresie) - dyspozycyjności w zakresie godzin pracy 7.

00 - 19.00 - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - bardzo dobrej komunikatywności Oferujemy : - pracę od zaraz - stabilne zatrudnienie - możliwości rozwoju zawodowego - pracę w dobrze wyposażonych gabinetach, w młodym i zaangażowanym zespole - możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego więcej informacji pod nr.

tel. 25 / 6821693 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz Lento lub na adres email podany na stronie internetowej Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie Sp.

z o.o. Prosimy dodać klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku