Stawiamy na osobowość, nie na doświadczenie!
INFO-MEDIA Sp. z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE? Z NAMI SIĘ UDA! Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : KONSULTANT DS.

OBSŁUGI KLIENTA Szukamy osób w różnym wieku i o różnym statusie nie oczekujemy doświadczenia, a grafik dopasujemy się do Twoich innych obowiązków.

Zatrudnienie pogodzisz z nauką, wychowaniem dziecka czy innymi zobowiązaniami, możesz też zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków : · Kontakt z klientem, · Dbanie o wysoką jakość obsługi. Szukamy osób : · Zmotywowanych, · Komunikatywnych, · Otwartych.

Oferujemy : · Wynagrodzenia składające się ze stawki godzinowej i premii, · Grafik dostosowany do Twoich zobowiązań, · Dodatkowe świadczenia np.

bonusy, konkursy z nagrodami, · Szkolenia wdrażające i przygotowujące Cię do jak najlepszego wykonywania Twoich obowiązków, · Stacjonarne miejsce zatrudnienia, Współpracę z dynamicznym zespołem, który stawia na swobodę, komfort i dobrą atmosferę

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku