monter, slusarz, spawacz, kierowca wózka, szlifierz
Stalmech
Płock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Stalmech zatrudni pracowników na następujące stanowiska : MONTER ŚLUSARZ SPAWACZ MET. 135 - DO PRZYUCZENIA KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO SZLIFIERZ PRACOWNIK FIZYCZNY MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ KOBIETY!! Oferujemy :

 • terminowo wypłacane wynagrodzenie
 • efektywność pracy wynagradzana premią
 • możliwość podjęcia pracy od zaraz
 • praca w nowoczesnym zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych CV proszę przesyłać na adres email : sekretariat(małpa)stalmech.com.pl W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska, którym jest Pan / Pani zainteresowany / a.
 • Niniejszym informujemy, iż Administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Stalmech z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-400 Biała.

  Ponadto, informujemy, że : 1. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Stalmech w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na w / w stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody (tj.

  art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na ww.

  stanowisko. 3. Przysługuje Pani / Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani / Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  4. Ponadto, przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody przed jej cofnięciem.

  5. Dodatkowo, przysługuje Pani / Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul.

  Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

  7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku