Nauczyciel / Trener
Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kandytata na stanowisko : NAUCZYCIEL / TRENER Opis stanowiska : Praca polega na prowadzeniu zajęć dydaktycznych w szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych z uczniami, których zapiszemy na kurs.

Nauczyciel realizuje z dziećmi program kursu skutecznej nauki. Program skierowany jest do uczniów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności edukacyjne.

Oczekujemy : wykształcenia wyższego, przygotowania pedagogicznego lub psychologicznego ( przynajmniej licencjat) otwartości na zdobywanie nowych umiejętności, zainteresowania tematyką prowadzonych kursów, kreatywności i zaangażowania, wysokiej kultury osobistej, sumienności w wykonywaniu obowiązków, komunikatywności, umiejętności jasnego formułowania myśli, Zapewniamy : szkolenie i wsparcie metodyczne, umowę zlecenie, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

CV prosimy kierować na adres tel. 693 825 531

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku