Kelner/kelnerka na prom pasażerski - 5.08 lub 15.08
SEAMAR
Gdynia, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kelnerek i kelnerów do pracy w restauracjach oraz pubach na statkach pasażerskich duńskiego armatora. Linia Anglia - Holandia.

Kontrakt 8 tygodni, wyjazd 5 sierpnia lub 15 sierpnia (dwa wakaty). Oferujemy : - wynagrodzenie od 1458 euro / m-c + napiwki - zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opieka medyczna na koszt armatora.

Wymagania : - znajomość jęz. angielskiego (konieczna!) - certyfikaty morskie - pozytywne podejście do życia i pracy, umiejętność pracy w zespole - doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej Mile widziane : - znajomość dodatkowych języków obcych (zwłaszcza niemieckiego, duńskiego) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j.

ang. na adres Szczegóły dostępne w biurze i telefonicznie 58 660 33 40 Oferta skierowana do mężczyzn i kobiet. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy dla marynarzy z wieloletnim doświadczeniem. Działamy wg standardów krajowych i międzynarodowych.

Co roku niemal 1000 osób znajduje zatrudnienie na morzu za naszym pośrednictwem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku