Sprzątanie Biur - Nowy Tuchom / Hombre Service
Hombre Service
Żukowo, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl
 • FIRMA HOMBRE SERVICE SP. Z O.O. PILNIE ZATRUDNI! Sprzątaczkę Biurową Miejsce pracy : Nowy Tuchom Opis stanowiska : utrzymywanie czystości na obiekcie biurowym praca od poniedziałku do piątku;
 • sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, korytarzy; praca na 4 / 7 etatu od godz. 16 Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności! Oferujemy : Długofalową współpracę, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  ZADZWOŃ! 601 181 952 Przesyłając cv prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hombre Service sp.

  z o.o z Siedzibą w Sopocie przy ul. Chmielewskiego 5b w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Sprzątający na potrzeby : obecnego procesu rekrutacji / przyszłych procesów rekrutacji.

  Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie" "Oświadczam ponadto, że jestem świadoma / y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

  CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte. Aplikacji nie odsyłamy.

  W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji CV kandydata przechowywane będzie przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji, po tym okresie będzie usunięte, a dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

  W przypadku załączenia zdjęcia prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w procesie rekrutacji.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku