NADSZTYGAR GÓRNICZY
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko : NADSZTYGAR GÓRNICZY Miejsce pracy : KWK RUDA Zakres obowiązków : Opracowywanie i Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji zgodnie z przepisami górniczymi, Kontrolowanie prowadzenia robót zgodnie z projektami technicznymi, zasadami techniki górniczej i obowiązującymi przepisami.

Współpraca z odpowiednimi działami i oddziałami danego zakładu górniczego w zakresie wykonywania robót górniczych. Wymagania : Wykształcenie Wyższe o specjalności górniczej, Stwierdzenia kwalifikacji osoby wyższego dozoru ruchu specjalności górniczej, Minimum 3-

letnia praktyka zawodowa pod ziemią w zakresie obejmującym czynności w wyższym dozorze ruchu podziemnego zakładu górniczego, Umiejętności zorganizowania pracy i kierowania zespołem.

Dobra znajomość przepisów prawa górniczo-geologicznego Gwarantujemy : stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe + system premiowy oraz pakiet świadczeń socjalnych ( karta górnika, nagroda jubileuszowa, deputat węglowy, nagroda barbórkowa oraz 14 pensja ), pracę w energicznym i ambitnym zespole, Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres : z dopiskiem w tytule wiadomości : NS / GZUG wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gliwicki Zakład Usług Górniczych sp.

z o.o. na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2016r. poz. 922 ).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku