Opiekun/ka osób starszych - Niemcy - spotkanie w Lublinie!
Aktivmed24
Lublin, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Zaufało nam już ponad 500 rodzin z Niemiec. Opiekunki AKTIVMED24 są cenione za najwyższy poziom opieki nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi.

Dlaczego? Bo wszyscy wierzymy, że najważniejszy jest człowiek. I opiekunka, i podopieczny. Szacunek do drugiego człowieka to najprostszy i najskuteczniejszy sposób budowania dobrych relacji.

Aktivmed24 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku : OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH DLACZEGO MY?

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy wiele różnych zleceń, które dobieramy indywidualnie do oczekiwań opiekunki.

Gwarantujemy uczciwe zarobki oraz jasne zasady współpracy. Opłacamy wszystkie składki związane z zatrudnieniem na podstawie umowy zlecenia (ZUS od średniej krajowej).

Pokrywamy koszty przejazdu. Premie za długość pobytu wypłacane przez cały rok. Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski! WYMAGANIA : - minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego - doświadczenia jako opiekunka osób starszych JAK Z NAMI WYJECHAĆ?

Umów się na spotkanie informacyjne z naszym koordynatorem w Lublinie! zadzwoń +48 530 555 015 Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku