ADMINISTRACJA/OBSŁUGA KLIENTA - DODATEK MOTYWACYJNY!!!
Fundacja Aktywizacja
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Aktywizacja obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osób na stanowisko : - pracownik obsługi klienta, Nie masz pracy i posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności?

 • Koniecznie zgłoś się do nas! Znajdziemy dla Ciebie pracę i przygotujemy Cię do niej!!! Na Twój dzień będzie się składać : - obsługa klientów w zakresie usług spedycyjnych i finansowych, - aktywna sprzedaż produktów, - rejestracja danych w komputerze, - sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.
 • Gwarantujemy : - wsparcie specjalistów, - opiekuna zatrudnienia, - dodatki finansowe do 600 zł, - kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, np.

  informatyczne, prawo jazdy, - zakup np. sprzętu rehabilitacyjnego. Ponadto zapewniamy : - stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, - pensję zawsze na czas i premię miesięczną, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku , - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

  Zadzwoń już dziś - 511 724 622 Czekamy na Ciebie! Joanna Rękawiecka Do CV proszę dołączyć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

  7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku