PRACOWNIK PRODUKCYJNY-ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE - Remptendorf, Niemcy
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Wroclaw, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) poszukuje dla swojego klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Kontrahent zajmuje się produkcją różnych elementów plastikowych z form.

Zakres prac : -wyciąga się plastikowe elementy z wytłaczarki, okrawa nadmiar materiału specjalnym nożem, -sprawdzenie wizualne jakości, -pakuje się elementy Gwarantujemy stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Wymagania : -wykształcenie - brak wymogów -doświadczenie mile widziane -zdolności manualne i techniczne -auto gotowe do wyjazdu - warunek konieczny min.

1 na 2-3 osoby, -język niemiecki - wymagana znajomość w stopniu umożliwiającym komunikacje. MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARACH.Oferujemy : Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 11,00 - 12,00 Euro Brutto - stawka zależna od stopnia znajomości języka niemieckiego, -umowę o pracę, -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony biura polskiego, -świadczenia Kindergeld,

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku