Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk
Moltton
Dąbrowa Górnicza (okolice)
5 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej - praca w systemie 3-zmianowym.
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.
  • Obsługa i naprawa narzędzi / maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp.).
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne),
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych,
  • Uprawienia SEP E do 1kV (D - będzie atutem),
  • Uprawnienia UDT : II S i / lub Kat. 1 P - będą atutem
  • Umiejętność diagnostyki układów sterowania automatyki przemysłowej, najlepiej opartych o sterowniki Siemens, Heidenhain, Fanuc - będzie atutem.
  • Nasz Klient oferuje :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne Benefity,
  • Możliwość rozwoju.
  • Zgłoś tę pracę