Pracownik zmiany nocnej McDonalds CH King Cross Marcelin
McDonald's
Poznań
5 d. temu

Jesteś osobą uśmiechniętą z pozytywnym nastawieniem, szukasz pracy na stałe bądź dorywczej, masz skończone 18 lat?Czekamy właśnie na Ciebie!Zgłoś swoją kandydaturę wysyłając CV, zadzwoń bądź przyjdź bezpośrednio do restauracji.

Dowiedz się więcej i zostań pracownikiem restauracji McDonald’s w Centrum Handlowym King Cross Marcelin w Poznaniu

Pracownik zmiany nocnej McDonalds CH King Cross Marcelin

Oferujemy : - Umowę o pracę,- elastyczne godziny pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb,- rozwinięty system szkoleń,- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,- dobre warunki pracy,- posiłki pracownicze w atrakcyjnych cenach,- pracę w miłym zespole- atrakcyjny system premiowania- 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych

Szukamy : - osób do pracy w godzinach wieczornych / nocnych- osób w niepełnym wymiarze godzin

Nie wymagamy doświadczenia na podobnych stanowiskach- wszystkiego nauczymy Cię sami : )

 • Zakres obowiązków : - czyszczenie sprzętów;- prace porządkowe na terenie zaplecza restauracji;- prace magazynowe, przyjmowanie oraz rozładowanie dostawy;
 • wymiana oleju;- wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
 • Administratorem Pani / Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną rekrutacją jest Prosperity Barbara Groenwald-Nakonowska ul.

  Dąbrowskiego 543, 60-451 Poznań. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia rekrutacji oraz w celach z niej wynikających.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku