Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży
Randstad Polska
Lublin, Polska
1 d. temu

Jesteś osobą otwartą, zmotywowaną oraz pełną pozytywnej energii? Chcesz zwiększyć swoje doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów oraz poszukiwaniu Talentów?

Pasjonujesz się rekrutacją? Dołącz do lubelskiego zespołu Randstad Professionals!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - pełny etat i umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 2-składnikowe (solidna podstawa + premia za wyniki )
  • Zapewnienie Work-Life-Balance czyli elastyczne godziny pracy + zawsze wolne weekendy! Zależy nam na twoim komforcie!
  • Hybrydowy system pracy
  • Świetną lokalizację biura
  • Liczny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna bez okresu krencji, karta sportowa, platforma kafeteryjna, dofinansowanie 50% do nauki języka obcego czy studiów+ darmowe aplikacje jak np. ebooki
  • Dodatkowe ścieżki rozwoju- program Talent Management
  • Bogaty pakiet szkoleń i ciągły rozwój kompetencji a na dobry początek wdroży Cię bardziej doświadczony kolega tzw. Buddy
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury
  • zadania

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (end-to-end)
  • Analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów
  • Odpowiedzialność za sprzedaż usług rekrutacyjnych na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego
  • Poszukiwanie kandydatów metodą direct-search przy użyciu dostępnych narzędzi rekrutacyjnych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kandydatami
  • Współpraca z międzynarodowymi firmami
  • Praca z językiem angielskim w mowie i piśmie ( np. przy rozmowach z kandydatami , czy przygotowaniu rekomendacji)
  • Raportowanie efektów pracy
  • Praca na targetach, KPI i tabelkach (kontakty telefoniczne oraz spotkania biznesowe z klientami)
  • oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end-to-end
  • Wiedzy na temat lokalnego runku pracy
  • Otwartości na wykonywanie zadań związanych z pozyskiwaniem nowych klientów
  • Silnej motywacji do rozwoju w obszarze sprzedaży usług oraz rekrutacji
  • Doświadczenia w profesjonalnej obsłudze klientów biznesowych
  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B oraz / lub w rekrutacjach- Preferowane
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Dostępności do pracy w pełnym wymiarze godzin (40 h tygodniowo w systemie zadaniowym)
  • Znajomość języka angielskiego min na poziomie B1-warunek konieczny
  • Czynnego prawo jazdy kat.B
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47