Inspektor Jakości w dziale mechanicznym
Promeco S.A.
Gościcino, pomorskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Obowiązki :

  • Przeprowadzanie regularnej oceny jakości materiałów przychodzących od dostawców przy użyciu odpowiednich metod - pomiary, test funkcjonalny, ocena wizualna
  • Przeprowadzanie regularnej oceny jakości wyrobów gotowych przy użyciu odpowiednich metod - pomiary, test funkcjonalny, ocena wizualna
  • Zatwierdzanie nowych produktów
  • Dokumentowanie wyników inspekcji
  • Inicjowanie raportów niezgodności w przypadku, gdy materiał / wyrób nie spełnia specyfikacji
  • Wsparcie produkcji w procesie rozwiązywania problemów
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne, spawalnictwo, metalurgia)
  • Min. 2 lata doświadczenia w roli Inspektora Jakości
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP( fakultatywnie) oraz pakietem MS Office
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy innym
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
  • Zgłoś tę pracę