Fizjoterapeuta w domiu pacjenta
GRUPA MEDYCZNA EURO-MED
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Fizjoterapeuta w domu pacjenta Miejsce pracy : Miejscowości w woj. lubuskim w zależności od miejsca zamieszkania fizjoterapeuty (m.

in. : MIĘDZYRZECZ, GLIŃSK, SKWIERZYNA, ŚWIEBODZIN, ROKITNO) 1. Pracownik będzie odpowiedzialny za : - realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty, - zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej -prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów, 2.

Od Kandydatów oczekujemy : - wykształcenia kierunkowego (lic. lub mgr fizjoterapii), - numeru prawa wykonywania zawodu, - prawo jazdy + samochód 3.

Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie, - elastyczne godziny pracy, - zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych, - pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie.

4. Do dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanego przez EURO-MED Sp.

z o.o. z siedzibą w Tychach, innych niż udzielone w oparciu o art.6 ust.1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95 / 46 / WE (RODO) oraz w przypadku umowy o pracę art.

221 1 i 3 ustawy Kodeks Pracy .

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku