Praca na magazynie
KS Service
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu

Praca na magazynie 22 zł brutto / tylko jedna zmiana

  • Wrocław, Dolnośląskie
  • Data : 2019-08-25, do końca 28 dni
  • Hej, hej!

    Masz uprawnienia na suwnice, ale nie posiadasz jeszcze doświadczenia? Mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania!

    Dołącz do naszego zespołu i zyskaj

    umowę o pracę od pierwszego dnia i wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 22 zł brutto ! Weekendy masz wolne , bo pracujemy tylko od poniedziałku do piątku i tylko na jedną zmianę 7-15 lub 8-16 .

    Nie wymagamy doświadczenia zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie wdrażające , u nas podniesiesz swoje kwalifikacje i rozwiniesz swoje umiejętności .

    Ponadto możesz liczyć na wsparcie Konsultanta personalnego i przejrzyste warunki współpracy .

    Bez problemu dojedziesz też do pracy zakład pracy znajduje się na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

    Twoimi zadaniami będą

    przyjmowanie i wydawanie towaru, rozładunek i załadunek materiałów oraz wprowadzenie danych do systemu.

    Świetna lokalizacja Wysokie wynagrodzenie Przyjazna atmosfera Sprzęt do pracy Umowa o pracę

    Oferta Praca na magazynie 22 zł brutto / tylko jedna zmiana spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych