Spawacz/ślusarz kontenerów chłodniczych i stalowych
Metal Group
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Metal Group to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski.

Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu. Poszukujemy spawaczy / ślusarzy / mechaników do napraw kontenerów chłodniczych oraz stalowych.

Praca tylko dla osób, które już naprawiały (spawały) te konkretne kontenery (chłodnicze, stalowe) i potrafią wykonywać prace ślusarskie.

 • Wymagania : - Doświadczenie w pracy (warunek konieczny); - Certyfikaty spawalnicze; - Umiejętności z zakresu prac jako mechanik, ślusarz;
 • Komunikatywny język angielski jako atut; - Własne auto będzie dodatkowym plusem; - Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy : - Atrakcyjne warunki finansowe, - Polską umowę o pracę, - Regularne zjazdy do Polski, - Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim.
 • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku