Spawacz/ślusarz kontenerów chłodniczych i stalowych
Metal Group
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Metal Group to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski.

Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu. Poszukujemy spawaczy / ślusarzy / mechaników do napraw kontenerów chłodniczych oraz stalowych.

Praca tylko dla osób, które już naprawiały (spawały) te konkretne kontenery (chłodnicze, stalowe) i potrafią wykonywać prace ślusarskie.

 • Wymagania : - Doświadczenie w pracy (warunek konieczny); - Certyfikaty spawalnicze; - Umiejętności z zakresu prac jako mechanik, ślusarz;
 • Komunikatywny język angielski jako atut; - Własne auto będzie dodatkowym plusem; - Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy : - Atrakcyjne warunki finansowe, - Polską umowę o pracę, - Regularne zjazdy do Polski, - Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim.
 • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku