Sprzedawca w sklepie z kosmetykami
sklep
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku i 25 letnim doświadczeniem w branży profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich poszukuje osoby na stanowisko : Sprzedawcy w sklepie w ścisłym centrum Krakowa, okolice Rynku Głównego.

Oferujemy : -komfortowe warunki pracy w miłej atmosferze -samodzielne stanowisko -praca w ścisłym centrum Starego Miasta, łatwy dojazd -stabilne zatrudnienie, terminowość wypłat Zatrudniamy również studentów Możliwość płatnego stażu istnieje również możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy - jeśli nie jesteś w stanie podjąć obecnie pracy na cały etat zaznacz to w CV i podaj w jakim wymiarze czasu mógłbyś podjąć pracę Jako Sprzedawca odpowiedzialny / a będziesz za aktywną sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę, profesjonalną obsługę Klienta, dbanie o wygląd i wystrój sklepu, ekspozycję towaru.

Kwalifikacje i cechy niezbędne : punktualność i uczciwość łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi zaangażowanie w pracę, aktywna sprzedaż ambicja poszerzania wiedzy Kwalifikacje mile widziane : doświadczenie w handlu znajomość programu Comarch Optima sprzedaż, faktury obsługa terminala płatniczego znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym zainteresowanie najnowszymi trendami Proszę przesłać CV i podać oczekiwania finansowe.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku