Monter Wyposazenia w samchodach specjalnych
Euroforce People Solutions LTD
Bielsko-Biała, Śląskie
7 d. temu

Euroforce People Solutions (Wielka Brytania) zatrudni doswiadczonych Monterow Wyposazenia Pojazdow Specjalnych np. Ambulansow.

Oferujemy stala, stabilna i legalna prace w dobrze zorganizowanym zespole, bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia od 350 450 GBP netto tygodniowo.

Mozliwosc pracy w nadgodzinach. Organizujemy odbior z lotniska, pomagamy w znalezieniu zakwaterowania. Wymagamy minimum 2 letniego doswiadczenia na podobnym stanowisku.

Pracownik bedzie odpowiedzialny za pomiar oraz montaz podlóg, sufitow, obic, roznego rodzaju wyposazenia w tym siedzen, szafek oraz innych elementow i urzadzen znajdujacych sie w danym pojezdzie.

Niezbedna znajomosc jezyka angielskiego. NIE POBIERAMY ZADNYCH OPLAT Jesteśmy Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) i Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC), od 9 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla branży samochodowej, tekstylnej i meblarskiej.

Przez ostatni rok ponad 1000 pracownikow z Polski oraz innych krajow Europy Srodkowo Wschodniej otrzymalo stalą prace u naszych klientow w Wielkiej Brytanii.

Wiecej o naszej firmie moga Panstwo zobaczyc pod linkiem : http : / / www.euroforceltd.pl / Jestesmy firma uwzgledniana w prestizowych pismach branzowych w Wielkiej Brytani : http : / / issuu.

com / euroforce / docs / euroforce Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV na adres e-mail : 0044 07930 447 270 (Bogdan) Nasze biuro w Bolton : https : / / plus.

google.com / 115356405857914374449 / photos?gl uk&hl en

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku