Monter-ślusarz
WBD Welding Service GmbH
Zawidów, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy ślusarzy-monterów do monatażu rurociągów, rur - m.in. instalacji hydraulicznych (wodociągów, gazociągów itp) w bawarskich miejscowościach Deggendorf, Ingolstadt i Rosenheim.

Jako nasz nowy pracownik otrzymasz 600€ BONUS na start!* WYMAGAMY : - min. 2-letniego doświadczenia w zawodzie ślusarza-montera, - doświadczenia w pracy w zespole ze spawaczami TIG / MAG - znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - punktualności oraz zaangażowania w pracy - pozwolenie na dźwigi i suwnice będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY : -stawkę godzinową netto - 11-13€ (w zależności od kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka) - pomoc w znalezieniu mieszkania - stałą umowę z niemieckim pracodawcą, kontrakt min.

2 lata - pracę w miłej atmosferze w stabilnej firmie - dietę, dodatki branżowe (gwarantowane podwyżki do stawki godzinowej co 2 miesiące), urlopowe i świateczne - możliwość zaliczki - premię 300€ za poleconego pracownika Zaineteresowanych proszę o przesłanie CV na podany adres mailowy.

 • 200€ po pierwszych 2.miesiącach pracy, za każdy kolejny 3, 4, 5. i 6. miesiąc-100€
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku