Strażnik
ZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICH
Głogów, dolnośląskie
‎8 godz. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Obr.Pokoju 19, 67-200 Głogów, powiat : głogowski, woj : dolnośląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Sprawdza stan zabezpieczenia budynków i terenu.

Nadzoruje wychowanków podczas zajęć na sali gimnastycznej i na powetrzu. Pełni nadzór nad wychowankami pracującymi na terenach zielonych.

W razie potrzeby konwojuje wychowanka. Odpowiada za spokój i bezpieczeństwo wychowanków. Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : dwie zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 10.

01.2020 Wynagrodzenie brutto : 2 677,5 - 3 200 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : strażnik w zakładzie dla nieletnich Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • średnie zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Wykształcenie min. średnie, godziny pracy 7.00-19.00; 19.00-7.00. Bardzo dobra sprawność fizyczna i psychiczna, odporność na stres.
 • Dane pracodawcy Pracodawca : ZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICH Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku