Inżynier Sprzedaży usług serwisowych - Automatyka przemysłowa
Schneider Electric
Warszawa, MZ, PL
3 d. temu

Job Description

Inżynier Sprzedaży usług serwisowych - Automatyka przemysłowa-007CHE

Schneider Electric, jako globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, zmienia oblicze przemysłu i miast oraz wzbogaca ludzkie życie.

Dzięki naszym technologiom zrównoważony dostęp do energii jest możliwy dla każdego, w każdym miejscu i w każdym momencie.

W Schneider Electric nazywamy to Life is On.

Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom obejrzyj i przekonaj się o tym na własne oczy!

Główne zadania :

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży we współpracy z Integratorami Systemów i klientami finalnymi na powierzonym regionie
  • Sprzedaż produktów, rozwiązań i usług w obszarze oferty (np. modernizacje, szkolenia, części zamienne, usługi serwisowe)
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi firmy mające na celu wzrost sprzedaży oraz poszerzanie oferty handlowej,
  • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży,
  • Prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych z klientami z powierzonego sektora
  • Współpraca i koordynacja działań z regionalnym dyrektorem sprzedaży oraz innymi osobami odpowiedzialnymi handlowo i technicznie za systemy automatyki przemysłowej w regionie
  • Współpraca z biurami projektowymi w zakresie koordynacji projektów w regionie
  • Przygotowywanie wycen w zakresie oferowanych systemów
  • Wymagania :

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Automatyka, Robotyka, Elektrotechnika
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Orientacja na cel i konsekwencja działania
  • Otwartość, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (ok. 50% czasu pracy)
  • Oferujemy :

  • Interesującą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie I ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, wczasów oraz nauki języków obcych)
  • Zgłoś tę pracę