Praca przy śledziach w Holandii
Beetsma Agencja Pracy
Kluczbork, Opolskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy Beetsma w Kluczborku Nr ref. 5169 poszukuje kandydatów do pracy przy śledziach w Holandii - filetowanie płatów śledziowych, pakowanie do słoików.

Mile widziani operatorzy maszyn oraz linii produkcyjnych. Zapraszamy do Naszego biura w Kluczborku, przy ul. Podwale 8 / 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy : 516 083 320 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp.

z o.o. ul. Traugutta 46 / 48 26-600 RADOM. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku