Pracowników Budowlanych w Różnych Zawodach
UNI
Koszalin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl
 • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników z terenu Koszalina. Obecnie poszukuje SAMODZIELNYCH pracowników budowlanych z doświadczeniem w zawodach;
 • Zbrojarz, Monter Zabudowy GK, Monter Sufitów Podwieszanych, Cieśli Dachowych, Monter Elewacji, Płytkarz, Malarz, Murarz, BRYGADZISTÓW z doświadczeniem w kierowaniu brygadami i znajomością rysunku technicznego.

  Praca na terenie województwa Małopolskiego. Wymagamy min 3 lat doświadczenia i umiejętności w wykonywaniu zadeklarowanego zawodu, zaangażowania w wykonywana prace, uczciwości, dobry stan zdrowia.

  Zapewnimy zatrudnienie na czas nieokreślony i wysokie wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania dla osób znających dobrze fach budowlany.

  Nie szukamy pomocników!!! tel. 501 - pokaż numer telefonu - Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zgłoszenia CV z nr telefonu prosimy przesyłać na adres e mail

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku