Asystent Projektanta Branży Sanitarnej/Gazowej
MULTICONSULT POLSKA
Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Asystent Projektanta Branży Sanitarnej / Gazowej

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy projektach z zakresu sieci gazowych w szczególności średniego i wysokiego ciśnienia
  • Obliczenia, wykonywanie rysunków oraz modeli 3D w projektach gazowych
  • Uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych zespołów międzybranżowych oraz międzynarodowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Nasze wymagania

  • Studia wyższe na kierunku inżynieria środowiska (w trakcie lub ukończone)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość oprogramowania branżowego AutoCad / Microstation, Profil Koordynator, MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów o tematyce gazowej (sieci gazowe średniego i wysokiego ciśnienia)
  • Mile widziane doświadczenie w projektach z branży infrastrukturalnej
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty (w tym projekty międzynarodowe)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa szkolenia językowe z języka angielskiego i / lub norweskiego i inne)
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport
  • MULTICONSULT POLSKA

    Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie : multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych.

    Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.