Magazynier
SEKO S.A.
Chojnice, PL
4 d. temu

Zobacz, co zyskujesz pracując w SEKO :

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z płynnością finansową
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Coroczne podwyżki wynagrodzeń
  • Wynagrodzenie zasadnicze 2600 4000 zł brutto / mies.
  • Dodatkowo zapewniamy :

  • Talony okolicznościowe
  • Pakiet szkoleń
  • Kartę zniżkową do sklepu firmowego
  • Piknik rodzinny
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie do karnetów na basen / siłownię
  • Opłacany przez pracodawcę nr telefonu z 5 GB Internetu do użytku prywatnego
  • Obowiązki :

  • Prowadzenie ewidencji towarów, półwyrobów będących na stanie magazynu
  • Układanie opakowań w kartonach lub na paletach
  • Praca odbywa się w systemie zmianowym (2 zmiany)
  • Wymagania

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych