Pracownik Obsługi Techniczno-Laboratoryjnej
LUX MED
Warszawa, mazowieckie, Polska
20 d. temu

Opis stanowiska

Praca w Instytucie Edukacji firmy LUX MED Sp. z o.o.

Zakres obowiązków :

  • Przygotowanie sal szkoleniowych i preparatów do kursów, obsługa chłodni i zaplecza technicznego;
  • Utrzymanie czystości i zapewnienie standardów sanitarnych pomieszczeń, aparatury i narzędzi;
  • Przygotowanie i modyfikacje drobnego osprzętu potrzebnego do realizacji kursów;
  • Odpowiedzialność za sprawności oraz konserwację narzędzi, aparatów i urządzeń stanowiących wyposażenie sal szkoleniowych.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Mile widziana znajomość podstawowych narzędzi chirurgicznych oraz procedur medycznych;
  • Sumienność, punktualność, otwartość na nowe doświadczenia, zmysł techniczny, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,
  • Brak oporów przy pracy w prosektorium z preparatami nieutrwalonymi, ludzkimi.
  • Oferujemy :

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce.
  • Aplikuj