Szkolenie w celu uzyskania Licencji Maszynisty
PKP Intercity
Łódź
7 d. temu

Kogo szukamy :

Oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do osób zainteresowanych odbyciem szkolenia w celu uzyskania licencji maszynisty.

Szkolenie na licencję maszynisty realizowane będzie przez CS Natura Tour Sp. z o.o.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów :

ukończony wiek 20 lat,

niekaralność za przestępstwo umyślne,

wykształcenie co najmniej średnie,

spełnienie warunków zdrowotnych fizyczne i psychofizyczne, które określa załącznik nr 2 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 10 lutego 2014 r.

w sprawie licencji maszynisty (Dz. U. poz. 211),

umiejętność pracy w warunkach stresowych,

odpowiedzialność,

zarejestrowanie w UP jako bezrobotny* (osoby zarejestrowane jako bezrobotne mogą ubiegać się o dofinansowanie kursu przez UP)

Oferujemy :

Po odbyciu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu na licencję maszynisty, gwarantujemy dalsze szkolenie w celu uzyskania świadectwa maszynisty.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 08.10.2018 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku