Konsjerż
Kancelaria PARTNERZY
Gdańsk, Pomorskie
‎7 godz. temu

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze : 17662 Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Konsjerż Lokalizacja : Gdańsk Wymagania : -

wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu hotelarstwa) - orzeczenie o niepełnosprawności- prosimy o umieszczenie informacji w CV lub przesłania skanu z orzeczeniem -

prawo jazdy kat. B - mile widziana znajomość j angielskiego - znajomość obsługi komputera i pakietu Office - doświadczenie w obsłudze gościa -

mile widziane - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi i pracownikami - miła aparycja, - chęć do pracy i nabywania nowych umiejętności.

Obowiązki : - wydawanie i odbieranie kluczy - kontrola nad apartamentami - udzielanie informacji gościom - zaopatrywanie apartamentów w artykuły spożywcze oraz gospodarcze -

kompleksowa obsługa gości na najwyższym poziomie Oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę -

praca na pełen etat - miłą atmosferę - zapewnimy szkolenie podnoszące umiejętności zawodowe Ze względu na realizowany projekt unijny poszukujemy osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Aplikacje prosimy kierować poprzez portal Lento lub kontakt telefoniczny : 516-569-300 - od pon-piątek w godzinach 8.00-

15.00 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot.

przetwarzania danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-

219) przy Al. Zwycięstwa 35 / 2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych