Specjalista Ds. sprzedaży
HrKadry
Katowice, Śląskie
‎18 godz. temu

HR Kadry Sp. z o. o., która figuruje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16067, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników.

Zajmujemy się rekrutacją stałą, pracą tymczasową, outsourcingiem oraz kadrami. Potrafimy stworzyć szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów oraz kandydatów.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży technicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko : SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Miejsce pracy : Katowice Nr ref.

OPH / 2018 OBOWIĄZKI : - realizacja zadań sprzedażowych, - telefoniczna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów, -

obsługa i rozwój sprzedażowy obecnych klientów, - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, - obsługa bazy danych CRM, - rozmowy telefoniczne z klientami, -

przygotowanie / wysyłanie ofert, - spotkania z nowymi i obecnymi klientami, - monitorowanie zleceń na produkty i usługi, -

współpraca ze wszystkimi działami w firmie, - negocjowanie umów we współpracy z dyrektorem handlowym. WYMAGANIA : - wykształcenie min.

średnie, - mile widziane doświadczenie w handlu i telefonicznej obsłudze klienta, - czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny), -

znajomość środowiska Microsoft Word, w tym dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Exel, NASZ KLIENT OFERUJE : - umowę o pracę, -

wynagrodzenie oparte o podstawę i system premii kwartalnych, - firmowe auto, laptop, smartfon, - szkolenia branżowe, - bony świąteczne i dofinansowanie do wczasów.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA HR Kadry Sp z o.o ul. Winogrady 38 61-663 Poznań Biuro czynne od pon. do pt. od 8.00 do 16.00 Tel.

725-610-014 W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez HR KADRY Sp.

z o.o. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych