Konsultant ds. rekrutacji ze znajomością j. ukraińskiego
SBS
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu

Szukasz pierwszej pracy albo zmieniasz obecną? Świetnie, szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu! Co oferujemy?

 • Wynagrodzenie bazowe + wysokie prowizje -Premie -Opiekę medyczną -DUŻE możliwości rozwoju -Niezbędne narzędzia do pracy : laptop, telefon -
 • Pracę w centrum Wrocławia Nasze wymagania : -Brak lęku przed rozmową z klientem -Dobra dykcja -Poczucie humoru -Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego w stopniu zaawansowanym -

  Zaangażowanie i dokładność, oraz samodzielność w działaniu -Odporność na stres oraz umiejętność pracy pod wpływem czasu -

  Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Kim jesteśmy? Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej SBS Poland specjalizującą się w rekrutacji pracowników z zagranicy.

  Praca prosta, ale wymaga 100% zaangażowania. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu Olx. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

  Proszę o dołączenie następującej klauzuli : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku