Magazynier Części Zamiennych
JTI
Stary Gostków, Poland
19 d. temu

Tytuł : Magazynier Części Zamiennych

Numer ogłoszenia : 5641 Kraj : Poland Miasto : Stary Gostków Kategorii : Obsługa Produkcji Forma zatrudnienia : Umowa na czas określony Poziom doświadczenia : Osoby z doświadczeniem Opis :

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach.

Marki w ofercie JTI Polska to Camel, LD oraz Winston.

Na całym świecie JTI zatrudnia ponad 40 tys. osób, a polski zespół liczy obecnie ponad 1500 pracowników. W 2018 r. JTI Polska zajęła 2.

miejsce w renomowanym rankingu Top Employers i jest najwyżej notowanym pracodawcą w branży FMCG wśród laureatów. W 2017 roku Business Centre Club wyróżnił naszą Firmę nagrodą Lidera Polskiego Biznesu za wyjątkowe podejście do zarządzania, nadzwyczajną troskę o pracowników oraz działania CSR.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com

Opis stanowiska

Kontrola nad czasową i dokładną realizacją wszelkich ruchów magazynowych w celu zapewnienia poprawnego przepływu części zamiennych i banderoli podatkowych

Wykonywanie analiz i raportów zużycia oraz kosztów związanych z częściami zamiennymi i banderolami podatkowymi

Dopilnowanie zgodności danych ewidencjonowanych w systemie ze stanem rzeczywistym magazynu

Obsługa Magazynu Odzieży

Kwalifikacje i doświadczenie

Wykształcenie średnie

Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania częściami zamiennymi

Dobra znajomość obsługi komputera

Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególnym uwzględnieniem znajomości Excela

Znajomość SAP - bardzo mile widziana

Znajomość angielskiego mile widziana

Zorientowanie na cel i wyniki

Umiejętność pracy w zespole

Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań manualnych

Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Możliwość rozwoju zawodowego

Bogaty pakiet benefitów m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j.

angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych