Krótki wyjazd!Opiekunka do pani z ok.Monachium od 10.10.
Herz24
Bolesławiec, Dolnośląskie
1 d. temu

Podopieczna ma 97 lat, 165 cm wzrostu i waży ok.80kg. Cierpi na inkontynencję, demencję, problemy z sercem, prousza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy ze wzrokiem.

Jest osobą świadomą. Obowiązki prowadzenie domu - pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatków w ogrodzie.

opieka - pomoc w codziennych czynnościach : pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie, pomoc w dojściu do toalety, towarzyszenie podczas spacerów, aktywne spędzanie wolnego czasu : rozmowy, gry towarzyskie.

Praca w nocy na chwilę obecną nie występuje, trzeba jednak być przygotowanym do niesienia pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Informacje dodatkowe Podopieczna mieszka sama w domu o powierzchni 140m2. Rodzina odwiedza podopieczną regularnie. Opieka medyczna przyjeżdża : rano myje podopieczną, a wieczorem kontroluje przyjęcie leków.

Podopieczna 4 razy w tygodniu bierze udział w spotkaniach w domu dziennej opieki, w tym czasie opiekunka ma wolne. Zapewniony jest dostęp do Internetu.

Kontakt Justyna Art tel. 730-733-104, Wymagania mocno komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu ok.

 • 10.10. na miesiąc Oferujemy Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki; Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
 • Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu; Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
 • Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku