Software Engineer - Java (Mid)
Pearson Frank International
Poland, Wrocław
14 d. temu

Mamy przyjemność ogłosić, iż pojawiła się niepowtarzalna okazja by dołączyć do jednego z najlepszych zespołów developerskich w Polsce.

Jako członek zespołu będziesz pracował w oparciu o najnowsze technologie przy tworzeniu własnych produktów ramię w ramię z najlepszymi programistami w kraju!

Nasz Klient to globalny dostawca technologii w zakresie interaktywnych porad dotyczących produktów. Tworzą rozwiązania SaaS dla przedsiębiorstw, które są stosowane na stronach internetowych, w sklepach internetowych oraz w punktach sprzedaży wiodących sprzedawców detalicznych i marek.

Firma powstała w 2006 roku jako startup ,która dynamicznie się rozwija i obecnie zatrudnia 100 specjalistów. Klient szczyci się swoim zespołem pracowników i stwarza im warunki do rozwoju zawodowego by stopniowo zapewniać coraz wyższy poziom świadczonych usług.

Wymagania :

Wcześniejsza praca w oparciu o JavaScript, jQuery

Język angielski komunikatywny

Wykształcenie wyższe kierunkowe

W zamian oferujemy : Pozytywną atmosferę

Pozytywną atmosferę

Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace oraz obszerny budżet szkoleniowy

Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. bonusy finansowe, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie, budżet szkoleniowy i wiele innych)

Pracę przy międzynarodowych projektach (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Austria )

Jeśli jesteś zainteresowany tą pozycją lub masz jakieś pytania, zadzwoń do mnie 48223072492 lub wyślij CV k.wojciechowska pearsonfrank.com

Na aplikacje czekamy tylko do 10 sierpnia.

Pearson Frank International Ltd jest światowym liderem w rekrutacji Java / PHP / Web, oferujący więcej zleceń JAVA / PHP / Web niż jakakolwiek inna agencja.

Na całym świecie mamy do czynienia zarówno z agencjami cyfrowymi, jak i użytkownikami końcowymi JAVA i PHP. Pearson Frank International Ltd działa jako Agencja Zatrudnienia w związku z tym wakatem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku